İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Şampiyonu Juergen Orlowski


İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası 22 farklı ülkeden toplam 400 oyuncunun katılımıyla 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Wow Hotels Yeşilköy'de düzenlendi. Dünyanın en büyük tavla organizasyonu olarak bilinen turnuva çok renkli görüntülere sahne oldu. 

Bir çok kategoride dört gün boyunca devam eden turnuvanın ana kademe şampiyonu Juergen Orlowski (Almanya) olurken, turnuvayı Mehmet Ali AKPOLAT (Türkiye) ikinci, Ufuk AKSAK ise üçüncü sırada bitirdi.



İstavder 10.Yıldönümü Şöleni Turnuvası Detaylı Sonuçları

Ana Kademe - Championiship (400)
1-Juergen Orlowski (Germany)
2-Mehmet Ali AKPOLAT (Turkey)
3-Ufuk AKSAK (Turkey)
4-Bülent BAHAR (Turkey)
5-Manouchehr PARCHAM (Sweden)
6-Kenan ŞENMAN (Turkey)
7-Chiva TAFAZZOLI (Czech Republic)
8-Aşkın ÖZUYGUNTAŞ (Turkey)
9-Levan KARALI (Georgia)
10-Burak ÇULHACI (Turkey)

Teselli Kademesi - Consolation
1-Rosen STOYANOV (Bulgaria)
2-Zeki GÖNDEN (Turkey)

Son Şans Kademesi - Last Change
1-Serdar ÖZKAYA (Turkey)
2-Necmettin SALTKAYA (Northen Cyprus)

10.Danışman Çiftler Şampiyonası - Consulation Doubles
1-Selin Kurt TALİPOĞLU - Adnan TAYFUR (Turkey)
2-İlker GÖÇHAN - Hilmi GÖÇHAN (Turkey)
3-Bakar MATIKASVILI - Karen SARKISYAN (Georgia)
4-Olga KOMAROVA - Georgi MAKSOEV (Russia)

Hızlı Tavla - Speedgammon
1-Çağla ERTEN (Turkey)
2-Umut GÖKGÖZ (Turkey)

Takım Turnuvası - Team Challenge
1-Sabri BÜYÜKSOY - Dinçer GÜNEŞ - Hakan İPLİK (Turkey)

1 Puan Şampiyonları - One Point Winners
#Deniz KIZILBORA (Northen Cyprus)
#Gündüz GÜNEŞ (Turkey)
#Necmettin SALTKAYA (Northen Cyprus)
#Milad JAFARI (Iran)
#Mustafa GÜNERALP (Turkey)

Jackpot Şampiyonları - Super Jackpott Winners
#Serkan ÇALIŞIR (Turkey)
#Abdullah ŞER (Turkey)
#Sedat BIÇAKÇI (Turkey)
#Simon PANKVELASHVILI (Georgia)

Özel Oyuncu Ödülleri - Special Player Awards
Ali YALDIZ (Turkey)
Halit VERÇİN (Turkey)
Gökay GÜLEÇ (Turkey)
Ulvi CANGAZİ (Turkey)
Amir ABBAS (Iran)
Ömer OLGUN (Turkey)
İbrahim TERZİ (Turkey)
Mehmet Ali ERTEN (Germany)


Paylaş
Önceki Haber
Sonraki Haber