Tavla Türkiye'den tüm Tavla severlere merhaba...
Türkiye'nin yeni Tavla Platformu'na hoşgeldiniz. Tavla Dünyasından Haberler, Türkiye'deki Tavla Turnuvaları, Tavla Dernekleri ve Tavla ile ilgili tüm organizasyonlardan haberdar olabileceğiniz yeni bir oluşum olan Tavla Tükiye'yi takip ediniz. Haydi Tavla Oyna!

www.tavlaturkiye.com

Marmaris Tavla Derneğinden Anlamlı Yardım Kampanyası


Türk Tavlasının yükselen yıldızı Marmaris, tavla organizasyonlarında gösterdiği başarının yanı sıra sosyal yardım projelerine de büyük önem veriyor. Dernek üyeleri ve oyuncularının başlattığı yardım kampanyasının ilk hamlesi dün yapıldı. 

Marmaris Tavla Derneği Datça'nın Karaköy İlköğretim Okulu'nda 32 adet çocuğa kışlık bot yardımı yaptı. Dernek üyesi Ayla Karmen AYDIN'ın ziyaret ettiği okulda çocukların sevinci görülmeye değerdi.


Bu tarz yadım faaliyetlerine devam edileceğini söyleyen dernek başkanı Levent POSTOĞLU, yardım çalışmalarının Marmaris çevresindeki birçok köyde ihtiyaç sahibi çocuklara çeşitli giyim ve kırtasiye yardımı olarak devam edeceğini bildirdi. 

Marmaris Tavla Derneği'nin bu örnek hareketinin tüm derneklerimiz için bir örnek olmasını ve camiamızda bu tür hareketler giderek artmasını diliyoruz.

Çocukların yüzünde oluşturduğunuz gülümseme için teşekkürler ve tebrikler Marmaris.
Paylaş
    Yorum Yapın

0 yorum:

Yorum Gönder